.:.:.:.:.:.:. Frontis nulla fides - Nedůvěřuj vzhledu .:.:.:.:.:.

Příběh první

25. září 2006 v 19:19 | undead soul |  . : Ilustrované příběhy : .
V tomto lese,kde byla jen uzká cesta a u ní položená lavička seděl jeden muž,který přemýšlel o životě a taky o smrti.Napadla ho i myšlenka o lásce a o tom,že nikoho už dlouhou dobu nemá.
Najednou v dáli uslyšel jak někdo pláče.Nevěděl kdo to je a taky nevěděl,jestli to je muž nebo žena.Ale podle krásného,lehkého a jemného hlásku posoudil,že to bude žena.
Jak se tak ta žena přibližovala Charlie viděl jak ji po obličeji stékají slzy.Nevěděl,jestli má vstát a tak se jí poptat co se jí přihodilo.Vzpoměl si,že už ji někde viděl ale nemohl přijít na to kde.

Jak se pomalu blížila k Charliemu tak jen na malou chvilku zvedla hlavu a podívala se na Charlieho pohledem smutným ale na druhou stranu milím.On to nevydržel a vstal z té lavičky,kde přemýšlel o životě a smrti ale taky lásce.
Charlie prohodil pár slov a vyndal s kapsy papírový kapesník,jenž jím utřel její slzy.Zeptal se proč je tak smutná a pláče.A ona na to,že mu to někdy řekne ale ted u tom prý nechtce mluvit.Ti dva se znali jen málo,protože se viděli jen jednou kde si u moře.


Zapovídali se a měli si toho tolik co říct,že na té lavičce,kde seděl Charlie zůstali až dovečerních hodin.
Najednou začalo pršet a Charlie se smutnou,ženou pomalu opouštěli to krásný místo.Jak se tak procházeli v noci v dešti cosi zajímavého uviděli.
Chvilku nevěřili svím vlastním očím ale pak si to připustili.Byl to anděl v podobě ženy s křídly,co se jen tak dívala na jezero a bylo vidět,že o něčem přemýšlí.Když chtěli ty dva odejít tak ta žena promluvila.


Řekla jim,že jsou jedinečný pár,který je sobě souzený.Řekla jim taky,že pokud někdo z nich poruší jejich budoucí nádherný vztah,že budou potrestáni a že si už nikdy nikoho nenajdou a zůstanou věčně sami . . .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maja_604 maja_604 | Web | 17. října 2006 v 11:39 | Reagovat

hezký moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama